Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „LITGRID“

Projektų vadovas (-ė) Pastočių rekonstrukcijų grupėjė

2200-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Darbas namuose, Vilnius - AB „LITGRID“

Darbo pobūdis

  • paskirtų infrastruktūrinių projektų detalus planavimas ir įgyvendinimo organizavimas;
  • projekto įgyvendinimui sudarytos komandos darbo organizavimas;
  • projekto įgyvendinimo terminų, investicijų panaudojimo, projekto rezultato kokybės kontrolė;
  • dalyvavimas bendrovės viešųjų pirkimų komisijos darbe perkant paslaugas, įrangą ir rangos (statybos) darbus priskirtiems investiciniams projektams įgyvendinti;
  • visų dokumentų, reikalingų investicinių projektų inicijavimui, planavimui, įgyvendinimui ir kontrolei, ruošimas.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis projektų valdymo srityje;
  • mažiausiai 2 sėkmingai įgyvendinti infrastruktūriniai projektai;
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • geras anglų kalbos mokėjimas;
  • atsakingumas, organizuotumas, iniciatyvumas, komunikabilumas, orientacija į tikslą.

Privalumai:
  • projektų valdymo patirtis elektros energetikos srityje;
  • darbo įgūdžiai naudojant MS Project įrankį;
  • projektų valdymo srities sertifikatai.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir reikšmingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
  • draugišką komandą, renginius ir šventes komandinei dvasiai palaikyti;
  • savirealizacijos ir augimo galimybes, vidinius ir išorinius mokymus;
  • sveikatos draudimą, papildomas atostogų dienas, dienas, skirtas ligai, socialinei veiklai;
  • LEAN vadybos sistemos grįsta kultūra ir pažangią vadybą;
  • galimybę dirbti nuotoliniu būdu, puikias darbo sąlygas ir modernų biurą;
  • darbo užmokestį nuo 2200 EUR iki 3300 EUR (su mokesčiais) nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį, kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Atlyginimas

2200-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei. Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!
informacija apie AB „LITGRID“
325
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.