Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''ExpoDesign''
More about company »

Projektų vadovas (-ė) profesionalaus apšvietimo salone Domus Galerijoje

600–2000 Eur
Vilnius - UAB ''ExpoDesign''

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
Bendravimas su architektais ir dizaineriais;
Bendradarbiavimas su elektrikais, statybos rangovais;
Prekių logistikos organizavimas;
Komercinių pasiūlymų rengimas;
Derybos;
Aktyvių pardavimų vykdymas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Darbo kompiuteriu patirtis;
Organizuotumas bei atsakingumas;
Iniciatyvumas ir noras tobulėti;
Aktyvių pardavimų partirtis.

Privalumai:
Patirtis pardavimuose statybiniame sektoriuje.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
Motyvacinę nuo darbo rezultatų priklausančią darbo sistemą;
Įdomų ir atsakingą darbą;
Draugišką ir jauną kolektyvą;
Išvykas į parodas, kvalifikacijai kelti.

Darbas pilnu etatu;
Atlyginimas: pastovus atlyginimas + priedai.

Atlyginimas

600–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Apšvietimo sprendimai yra įmonė priklausanti įmonių grupei su žinomais prekiniais ženklais - Distyle (www.distyle.lt), Scanline (www.scanline.lt) ir DiLed www.diled.lt
Pagrindinis įmonės profilis - profesionalus apšvietimas (gatvės, ofisai, sandeliai, parduotuvės ir kt. viešos ir privačios erdvės).