Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Re formus“

Projektų vadovas (-ė) (Reklamos gamyba - Spauda)

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Re formus“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška ir nuolatinis ryšių palaikymas su esamais klientais;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, derybos su būsimais ir esamais klientais;
  • Projektų valdymas nuo klientų suradimo ar pasiūlymo paruošimo iki pilno reklamos gamybos - spaudos paslaugų suteikimo;
  • Spaudos gaminių (skaitmeninės, UV, ofsetinės ir plačiaformatės spaudos) pardavimas;
  • Išorinės reklamos (iškabų, šviesdėžių, stendų ir kt.) gamybos paslaugų pardavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vadybinio darbo patirtis;
  • Spaudos, spaudos būdų bei išorinės reklamos išmanymas;
  • Darbo patirtis reklamos agentūroje - spaustuvėje - reklamos gamyboje;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, pozityvumas ir orientacija į rezultatą;
  • Anglų kalba.

Įmonė siūlo

  • Profesinį tobulėjimą reklamos projektų valdymo srityje;
  • Priedus nuo pasiektų rezultatų;
  • Profesionalią ir draugišką komandą!

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas
Fiksuota alga (1100-1500) + papildomi priedai nuo pardavimų.

Reklamos gamyba ir spauda:
Įmonė veikia dvejomis kryptimis, tai reklamos gamyba :
Tūrinės raidės, iškabos, prekybiniai stendai;
CNC frezavimas, lazeriavimas, pjovimas;
Metalo ir aliuminio virinimas;
Nestandartinių stendų ir kitų produktų reklamai gamyba.
Spauda:
Skaitmeninė mažo formato spauda ( skrajutės, vizitinės, kalendoriai ir kt.);
Plataus formato spauda ( tentai, lidpukai, tekstilės, drobės)
Plataus formato UV spauda ant kietų paviršių ( spauda ant plastiko, kartono, organinio stiklo, medžio ir kt);
informacija apie UAB „Re formus“
1783 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.