Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Tekvila"
More about company »

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS)

750–1100 Eur
Vilnius - UAB "Tekvila"

Vertės pasiūlymas:

Pasitikėjimo kreditas Jūsų kompetencija; aiškios atsakomybių ribos; renginių organizavimas pastoviems įmonės klientams ir naujiems, išreiškusiems norą bendradarbiauti tik su Eventum Group. Manome, kad sąžiningai mokamas atlygis už Jūsų darbą ir skatinanti nuolatinį tobulėjimą aplinka – taip pat svarbu, kaip ir gerai aprūpintas bei kūrybiškumo kupinas biuras pačioje Senamiesčio širdyje.
Tačiau labiausiai didžiuojamės, kad esam tikra Komanda – vystome verslą kartu, priimame svarbius sprendimus, drąsiai žengiam karjeros žingsnius, esam nuoširdūs ir atviri.

Mielai susipažintume su Jumis! Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Jūsų būsima veikla ir atsakomybės:

Bendrausite su užsakovais, pageidaujančiais kokybiško renginio 50 – 1000 asmenų; išsiaiškinę poreikius, kartu su kolegomis paruošite profesionalų pasiūlymą klientui; suderinsite visas būtinas detales bei subursite mūsų parinktų patikimų pagalbininkų komandą projekto vykdymui. Būsite projekto šeimininkas, gebantis ir galintis užtikrinti ne tik puikią renginio eigą, bet ir ilgalaikius santykius su užsakovu. Štai kokie renginiai pavyksta mums:

Reikalingos kompetencijos:

Panašaus darbo ir projektų bei komandos valdymo patirtis renginių organizavimo srityje; režisūriniai, kūrybiniai, scenarijaus rašymo gebėjimai; ambicija augti kartu su sėkmingos įmonės komanda – mąstyti strategiškai, logiškai. Tikimės, kad profesionaliai bendraujate; esate organizuotas, gebate planuoti laiką ir organizuoti grupės žmonių darbą; turite biudžeto valdymo ir sąmatų sudarymo patirties. O jei tikrai norėtumėt dirbti su mumis – teks domėtis šiuolaikinių renginių kultūra. Net neabejojame, kada puikiai kalbate, rašote lietuviškai. Užsienio kalbų žinios bei geras kompiuterinis raštingumas taip pat reikalinga.

Atlyginimas

750–1100 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Tekvila"

UAB "Tekvila"

Renginių organizavimo įmonė “Eventum Group” – patyrusi, energinga, kūrybinga ir idėjomis trykštanti renginių organizatorių komanda. Mes puoselėjame Teisingo laisvalaikio organizacijos vardą ir kuriame išskirtinius renginius įmonėms – vasaros ir žiemos šventės, jubiliejai, renginiai klientams, komandos formavimo užsiėmimus, mokymus ir konferencijas. Esame geriausiųjų dešimtuke Lietuvoje. Susipažinkite:
Mes nuoširdžiai tikime, džiaugiamės ir mėgaujamės tuo, ką darome, tad stipriname komandą ir kviečiame naujoką šioms pareigoms:
Informacija apie UAB "Tekvila"
1062 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Balčiūnas

Similar job ads: