Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CV House

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (statybos)

Nuo 1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - CV House

DARBO POBŪDIS:

  • Užtikrinti sėkmingą projekto įgyvendinimą nuo pradžios iki galutinio rezultato - perdavimo Užsakovui;
kontroliuoti projekto biudžeto vykdymą;
  • Užtikrinti sutartinių terminų laikymąsi;
  • Organizuoti projekto komandos veiklą;
  • Betarpiškai bendrauti su užsakovu sutarties vykdymo klausimais;
  • Bendrauti bei derinti veiksmus su darbų vadovais objektuose.

REIKALAVIMAI:

  • Ne mažesnė, kaip 2 metų darbo patirtis projektų vadovo (-ės), darbų vadovo (-ės) pareigose statybų sektoriuje;
  • Gebėjimas puikiai planuoti projektus, sekti jų eigą, kontroliuoti, paskirtyti prioritetus ir deleguoti užduotis;
  • Puikūs darbo su Microsoft Excel įgūdžiai.

MES SIŪLOME:

  • Kvalifikacijos kėlimo perspektyvas;
  • Vadovą- lyderį, kuris parirengęs investuoti į Tavo asmeninį augimą;
  • Galimybę prisidėti prie organizacijos vystymo bei naujų iniciatyvų kūrimo;
  • Kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Mažą darbuotojų kaitą;
  • Galimybę susikurti savo darbo tvarką ir procesus, nes ši pareigybė yra absoliučiai nauja;
  • Dinamišką ir atsakingą darbą augančioje organizacijoje;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. į rankas
Finansiniai priedai už įgyvendintus projektus
CV House

CV House

Specialistų ir vadovų atrankos, karjeros konsultacijos.

Mūsų klientas- gyva, dinamiška, būsto įrengimo, apdailos ir vidaus inžinerinių sistemų darbus atliekanti įmonė. Ieškome į komandą projektų vadovo (-ės). Nauja pareigybė.