Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Tarpinstitucinės sąveikos ekspertas (-ė) (moksliniai tyrimai, techniniai projektai)

Nuo 1760 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Darbo pobūdis

  • organizuoti strateginį bendradarbiavimą su užsienio ir Lietuvos mokslinėmis institucijomis;
  • koordinuoti bendrovės poreikiams atliekamus mokslinius projekus (mokslinių darbų rengti nereikia);
  • derinti techninę dokumentaciją - ekspertinių išvadų teikimas, sąlygų rengimas;
  • užtikrinti gautų mokslinių tyrimų rezultatų pritaikymą bendrovės veiklos tobulinimui, vertinant jų naudą;
  • dalyvauti mokslinėse, respublikiniėse bei tarptautinėse konferencijose techninės informacijos klausimais;
  • mokslo institucijų teikiamų išvadų ir informacijos sklaida įmonės viduje.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas technologijos mokslų srityje;
  • darbo patirtis vienoje iš šių sričių: techninių projektų valdymas, bendradarbiavimas su mokslinėmis institucijomis, darbas su statinio projektavimo procesais, mokslinės srities ar laboratorijos vadyba;
  • puikūs komunikavimo ir reprezentavimo įgūdžiai;
  • sklandi lietuvių kalba, geras anglų ir rusų kalbos mokėjimas (abi užsienio kalbos bent B2 lygiu);
  • analitinis mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje, stipri orientacija į rezultatus, gebėjimas pristatyti rezultatus kolegoms;
  • darbo pagrindinėmis MS Office programomis įgūdžiai.

  • dirbti vienoje didžiausių strateginę reikšmę turinčioje šalies bendrovių;
  • dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo;
  • karjerą ambicingiems ir motyvuotiems;
  • galimybę nemokamai keliauti bendrovės traukiniais visoje Lietuvoje;
  • Papildomą savanoriškąjį sveikatos draudimą.

Atlyginimas

Nuo 1760 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Baltijos šalyse pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Alliance for Recruitment is the largest recruitment consultancy in the Baltics measured by capacity, number of successful placements and annual growth. We are a high performing team of recruitment experts from various different industries.