Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Disacos paslaugos“

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

2000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Užsienis: Vokietija - UAB „Disacos paslaugos“

Darbo pobūdis

  • Organizavimas ir sklandaus darbo užtikrinimas;
  • Įmonės dokumentų tvarkymas, administravimas;
  • Darbo efektyvumo užtikrinimas, maršrutų planavimas, iškilusių problemų sprendimas;
  • Dalyvavimas įmonės procesų tobulinime.
  • Darbas komandiruotėje.

Reikalavimai

  • Turėti bent 3 metus vadovavimo grupei patirties, gebėjimas motyvuoti komandą;
  • Motyvacija (prašome aprašyti 2-3 sakiniais, kaip Jūs įsivaizduojate savo darbą mūsų įmonėje);
  • Atsakingumas, gebėjimas organizuoti ir planuoti savo darbo laiką;
  • Gebėti analitiškai ir konceptualiai mąstyti;
  • Puikūs komandinio darbo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Atidumas, punktualumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Greita orientacija, iniciatyvumas, dėmesys detalėms;
  • Anglų ir rusų kabos žinios B2 (žodžiu ir raštu), vokiečių k. – būtų privalumas (būtina tarptautiniam bendradarbiavimui);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office).

Mes sėkmingai dirbsime kartu, jei:
  • Darbas personalo srityje – Tavo pašaukimas;
  • Turi stiprų atsakomybės jausmą, esi organizuotas (-a), savarankiškas (-a);
  • Gebi dirbti komandoje ir savarankiškai planuoti savo darbą;
  • Puikiai moki klausytis, įtikinti ir įkvėpti.

Mes jums siūlome

Darbą šiuolaikiškoje įmonėje, kuri didelį dėmesį skiria kokybei, profesionaliam bendravimui, suteikia realias horizontalios karjeros galimybes, priklausomai nuo darbuotojo lūkesčių. Galimybę realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius.
Stabilus atlygis.
Mokymai, pagal poreikį.

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ premijos už gerus darbo rezultatus

UAB ''Disacos paslaugos'' įsikūrusi Kaune, turinti filialą Vokietijoje.