Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "KRS"
More about company »

Projektų vadovas (-ė)

Vilnius - UAB "KRS"

Darbo pobūdis

Dokumentacijos, susijusios su statybų vykdymu ir priežiūra, rengimas;
Rangovų paieška ir atranka;
Atliekamų darbų organizavimas, kokybės priežiūra;
Procesų, technologijų ir terminų kontrolė;
Statybos projektų vykdymo grafikų sudarymas ir kontrolė;
Objektui numatytų resursų kontrolė;
Finansinė objekto kontrolė.

Reikalavimai

Sugebėjimas kontroliuoti objekto statybos procesus;
Sėkminga panašaus darbo patirtis statybos projektų valdymo srityje;
Planavimo, prioritetų išskyrimo gebėjimai;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai, valdyti komandą ir prisiimti atsakomybę už pavaldinių rezultatus;
Aukštasis išsilavinimas inžinerijos srityje;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas.

Naudingi įgūdžiai:

SPSC išduotas kvalifikacijos atestatas

Mes jums siūlome

Motyvuojantį atlygį;
Tarnybinį automobilį;
Visas socialines garantijas;
Patrauklias darbo sąlygas;
Karjeros galimybes.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
UAB "KRS"

UAB "KRS"

UAB KRS yra tarptautinė specializuota inžinerinių tinklų ir kelių statybos bendrovė sėkmingai dirbanti jau nuo 1950m.
Informacija apie UAB "KRS"
910 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
247
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Vidmantas Vilimas