Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Delta Management Solutions"
More about company »

Projektų vadovas (-ė)

Vilnius - UAB "Delta Management Solutions"

Darbo pobūdis

  • Proaktyvus ES paramos aplinkos stebėjimas ir projektų paraiškų idėjų siūlymas (nacionaliniu ir tarptautiniu mastu).
  • ES lėšomis finansuojamų projektų paraiškų rengimas (įmonės poreikiams) ir dokumentacijos ruošimas.
  • Darbas su struktūrinių fondų administravimo sistemoje dalyvaujančiomis organizacijomis (LVPA, ESFA ir kt.).
  • Projekto idėjos pristatymas potencialiems projekto dalyviams, prezentuojant projekto naudas ir privalumus.
  • Proaktyvus įsitraukimas į organizacijos ir LINPRA asociacijos veiklą.

Reikalavimai

  • Ne mažiau nei 2 metų patirtis projektų valdymo ir paraiškų rengimo srityje (įvairių sričių ES paramos projektai).
  • Geri informacijos analizės, apibendrinimo ir didelių informacijos srautų valdymo gebėjimai.
  • Puikūs MS Office programų įgūdžiai (Excel, Word, Power point).
  • Aukštasis išsilavinimas.

Privalumai:
  • Geros anglų kalbos žinios.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti lanksčiu darbo laiku.
  • Šiuolaikišką ir jaunatvišką komandą, kuri pasiruošusi supažindinti su visais darbo principais, sistema, klientais ir projektais.
  • Galimybę išnaudoti savo profesinį potencialą su nestandartiniais projektais ir reikšmingai prisidėti prie organizacijos sėkmės ateityje.
  • Mobilią darbo vietą.

klientė - Všį Intechcentras - tai išmaniosios gamybos kompetencijų centras (LINPRA asociacijos dalis), teikianti įvairaus pobūdžio konsultacijas, kurios padeda didinti inžinerinės pramonės kuriamą pridėtinę vertę ir darbo našumą. Šiuo metu komanda plečiasi ir siūlo prisijungti naują komandos narį, kuris pasiryžęs į projektus pažvelgti kūrybingai: Projektų vadovas (-ė).

Tel www.deltamanagement.lt

Informuosime tik atrinktuosius kandidatus. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV, pasibaigus atrankos projektui, bus saugomas mūsų vidinėje duomenų bazėje 3 metus tikslu pasiūlyti dalyvauti kituose atrankos projektuose. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia ir bus teikiama klientui tik tuo atveju, jei Jūs pateksite į būsimą atrankos etapą. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą. Kitu atveju, jei nesutinkate su aukščiau pateiktomis sąlygomis ir garantijomis, rekomenduojame CV nesiųsti.