Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sūduvos statyba“

Darbo pobūdis

  • ES projektų paieška, rengimas ir administravimas;
  • Efektyvus projektų organizavimas ir planavimas, sklandaus plano vykdymo užtikrinimas;
  • Projekto ataskaitų ir kitų reikalingų dokumentų rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis administruojant ir koordinuojant projektus.
  • Gebėjimas dirbti su dideliu informacijos srautu;
  • Iniciatyvumas, nuolatinis siekimas tobulėti, greita reakcija;
  • Puiki lietuvių kalba raštu ir žodžiu, gera anglų kalba;
  • Puikūs bendravimo sugebėjimai;
  • Organizuotumas, iniciatyvumas, greita reakcija, rezultato siekimas.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir kūrybišką darbą, tobulėjimo galimybes, premijas, priklausančias nuo rezultatų. Darbo laikas nuo 8.00 val. arba nuo 9.00 val. pasirinktinai.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas nurodytas be bonusų. Su bonusais atlyginimas gali siekti nuo 2000 iki 3500 eu.
CVB client

UAB „Sūduvos statyba“

"SŪDUVOS STATYBA" - viena iš grupės įmonių, kuri veiklą vykdo statybų sektoriuje. Esame kūrybiški ir atviri naujovėms. Šiuo metu į komandą Vilniaus administacijos skyriuje kviečiame prisijungti iniciatyvų, energingą ir kūrybišką PROJEKTŲ VADOVĄ (-Ę)