DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

  • Planuosi, kontroliuosi ir įgyvendinsi technologinių ir infrastruktūrinių projektų (saulės elektrinių, EV stotelių įrengimas, apšvietimo modernizavimo projektai ir kt.) įgyvendinimą;
  • Operatyviai reaguosi ir spręsi projektų įgyvendinimo metu kylančias problemas, valdysi projektų terminus, biudžetus, apimtį, rizikas;
  • Formuosi, vadovausi, deleguosi užduotis projektų komandoms ir kontroliuosi jų įvykdymą;
  • Inicijuosi projektinius pirkimus (įrangos pirkimai, rangovų atrankos), prižiūrėsi ir kontroliuosi sutarčių su rangovais vykdymą;
  • Rengsi informaciją ir atsiskaitysi už projektų eigą ir rezultatus, siūlysi pakeitimus, juos pagrįsi, teiksi alternatyvas;
  • Teiksi siūlymus dėl efektyvių ir inovatyvių pareigybės veiklos srities darbų atlikimo būdų.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas statybos, energetikos ar inžinerijos srityse;
  • Statybos įstatymo, energetinių procesų ir technologijų išmanymas;
  • Ne mažiau 2-jų metų technologinių ar infrastruktūrinių projektų valdymo, vadovavimo projekto komandoms darbo patirtis;
  • Projektų valdymo metodikų išmanymas (PMP/IPMA/Prince2 ar kt. būtų privalumas);
  • Energetikos srities žinios ar patirtis (būtų privalumas);
  • Strateginis ir analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą;
  • Geros anglų ir (arba) rusų kalbų žinios raštu ir žodžiu;
  • Puikūs darbo su MS Office programomis (Excel, Word, MS Project) įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai priimti sprendimus.

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?

  • Galimybė pritaikyti ekspertines žinias „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje;
  • Profesionali aplinka ir iniciatyvūs kolegos padės ieškoti geriausių sprendimų;
  • Atsakingos užduotys ir profesiniai iššūkiai neleis nuobodžiauti;
  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas - ne tik funkcinės užduotys bet ir galimybė kurti, inicijuoti pokyčius.

KAS YRA „ENERGIJOS TIEKIMAS“?

Esame didžiausia lietuviško kapitalo elektros energijos tiekimo bendrovė, siūlanti energijos efektyvumo didinimo paslaugas ir įgyvendinanti atsinaujinančios energijos išteklių projektus. Esame vienintelis sertifikuotas elektros energijos, pagamintos Lietuvoje iš atsinaujinančių išteklių, tiekėjas. Mes – tarptautinė bendrovė, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje veikianti „Geton Energy“ pavadinimu.