Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Švarus pasaulis"
More about company »

Projektų vadovas (-ė)

800–2000 Eur
Vilnius - UAB "Švarus pasaulis"

Darbo pobūdis

  • Valymo paslaugų pardavimas, projektų kuravimas bei priežiūra.
  • Ryšių su esamais klientais palaikymas, bei naujų paieška.
  • Visos dokumentacijos, susijusios su projektais tvarkymas bei ruošimas.
  • Projektų sąmatų skaičiavimas.

Reikalavimai

  • Patirtis valymo paslaugų pardavimo srityje būtina.
  • B kategorija vairuotojo pažymėjimas.
  • Nuosavas automobilis.

Privalumai:
  • Patirtis dalyvaujant viešuosiuose konkursuose.

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo puikias uždarbio galimybes, priklausančias nuo rezultato.

Siųskite CV nurodytu el. paštu su atrinktais kandidatais susisieksime. Prašome kreiptis tik asmenis, kurie turi patirtį šioje srityje.

Atlyginimas

800–2000 Eur atskaičius mokesčius

Patalpų ir teritorijos valymas, cheminis kilimų valymas, purvą ir drėgmę sugeriančių kilimėlių nuoma.
Informacija apie UAB "Švarus pasaulis"
101
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Olga Judicka