IĮ K.Mickevičiaus leidykla „Briedis“

Projektų vadovas (-ė)

Vilnius - IĮ K.Mickevičiaus leidykla „Briedis“

Darbo pobūdis

  • Knygų rengimo darbų organizavimas ir kontrolė: užduočių vertėjams, kalbos redaktoriams, dizaineriams-maketuotojams, dailininkams, konsultantams skyrimas, koordinavimas ir kokybės vertinimas;
  • Vertėjų, kalbos redaktorių, dizainerių-maketuotojų, dailininkų paieška, atranka, sėkmingas susitarimas dėl bendradarbiavimo;
  • Darbas su knygų autoriais rengiant knygas, bendros vizijos plėtojimas;
  • Idėjos ir pasiūlymai knygų leidybai;
  • Ilgalaikių ryšių su autoriais kūrimas ir palaikymas, sutarčių rengimas ir sudarymas;
  • Knygų reklamos planavimas žiniasklaidoje;
  • Kita rinkodaros komunikacija.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas lietuvių filologijos arba knygų leidybos srityse;
  • Patirtis knygų leidyboje ir didelis noras tobulėti;
  • Gebėjimas sklandžiai rašyti;
  • Labai gerai mokėti anglų kalbą, papildomos kalbos – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Stabilų darbą;
  • Augantį atlyginimą;
  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve.

Atlyginimas nuo 800 €/mėn. į rankas.
Pakviesime į pokalbį tik atrinktuosius kandidatus.

Leidykla „Briedis“ () yra viena didžiausių leidyklų Lietuvoje. Specializuojasi mokyklinėje leidyboje, kartografijoje, rimtojoje istorijoje. Didžiausią dalį sudaro originali, leidykloje sukurta produkcija, todėl kūrybiškumas ir iniciatyvumas – neatskiriama kasdienio darbo dalis.