Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Maniga“

Projektų vadovas/-ė

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Maniga“

Darbo pobūdis

Vadovavimas atliekant statybos darbus;
Statybos darbų organizavimas objektuose;
Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas;
Techninių klausimų derinimas su užsakovais;
Objektui numatytų resursų kontrolė;
Medžiagų tiekimo užtikrinimas;
Visų procesų, susijusių su objekto statyba, valdymas ir kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir geras išteklių organizavimas;
Projektų vadovo darbo patirtis inžinerinėje srityje;
Ypatingo statinio statybos vadovo kvalifikacijos atestatas;
LR teisės aktų, reglamentuojančių statybą išmanymas.

Įmonė siūlo

Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Atsakingą darbą šiuolaikiškoje įmonėje;
Kompetentingą ir rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Horizontalus ir vertikalus ženklinimas, eismo saugumo priemonių įrengimas, šviesoforų įrengimas ir priežiūra.
informacija apie UAB „Maniga“
2527 €
Vid. atlyginimas bruto
(66% didesnis už LT vidurkį)
85
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1874 €
25% uždirba 1874-2161 €
25% uždirba 2161-3036 €
25% uždirba nuo 3036 €