Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Heidelberg Materials Lietuva Betonas, UAB

Pardavimų vadybinikas (-ė)

1100-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Heidelberg Materials Lietuva Betonas, UAB

Darbo pobūdis

Vilniaus regiono statybų rinkos, klientų poreikių analizė;
Aktyvus vizitavimas ir bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
Komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas, derybos;
Pardavimo procesų valdymas ir kontrolė;
Vykdomų projektų įgyvendinimo kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Būtina patirtis statybinių medžiagų pardavimų srityje;
Aukštasis išsilavinimas (vadybos, ekonomikos, inžinerijos srityse);
Komunikabilumas, pozityvumas, darbštumas, ryžtingumas;
Geri bendravimo ir organizaciniai įgūdžiai;
Asmeninė ir profesinė motyvacija, orientacija į rezultatą, aktyvumas;
Geros lietuvių, anglų ir rusų k. žinios;
Statybinių medžiagų išmanymas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Profesinio tobulėjimo galimybes;
Visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Jūsų lūkesčius ir kompetenciją atitinkantį atlygį.

Atlyginimas

1100-1600 €/mėn. į rankas

UAB Heidelberg Materials Lietuva Betonas yra pasauliniam koncernui priklausanti įmonė, kuri yra viena iš trijų didžiausių pasaulyje cemento, prekinio betono ir inertinių medžiagų gamintojų. Ji vykdo veiklą daugiau nei 40 šalių, bei valdo 2500 įvairių gamyklų bei terminalų
informacija apie Heidelberg Materials Lietuva Betonas, UAB
2962 €
Vid. atlyginimas bruto
(94% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2155 €
25% uždirba 2155-2745 €
25% uždirba 2745-3330 €
25% uždirba nuo 3330 €