Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Lietuvos geležinkelių“ grupė

Projektų vadovas (-ė)

1475-2270 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - „Lietuvos geležinkelių“ grupė

Darbo pobūdis

  • Rengti departamento technologinės plėtros programą, dalyvauti pagrindinių plėtros krypčių ir strategijos prioritetų nustatyme
  • Projektų finansinių ir ekonominių rodiklių, projekto atsiperkamumo skaičiavimas bei pagrindimas
  • Užtikrinti sklandų bendradarbiavimą tarp projektuose dalyvaujančių atskirų struktūrinių padalinių bei partnerių
  • Valdyti priskirtų projektų resursus ir biudžetą, užtikrinant projekto tikslų pasiekimą
  • Teikti pasiūlymus projektų valdymo, procesų optimizavimo klausimais

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis projektų valdymo srityje (patirtis įsigyjant didelės vertės įrengimus būtų privalumas)
  • Projektų valdymo sertifikatas (PMP, Prince2 arba lygiaverčio)– privalumas
  • Puikios anglų kalbos žinios, rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas
  • Puikūs darbo pagrindinėmis MS Office programomis įgūdžiai
  • Gebėjimas savarankiškai organizuoti savo ir projekto komandos darbą
  • Analitinis mąstymas, veiklos planavimo ir valdymo įgūdžiai
  • Puikūs komunikavimo, bendradarbiavimo, prezentavimo įgūdžiai
  • Geri derybų valdymo įgūdžiai, gebėjimas argumentuotai pagrįsti savo poziciją

Mes jums siūlome

  • Dirbti vienoje didžiausių strateginę reikšmę turinčioje šalies bendrovių
  • Dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo
  • Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, saviraiškos galimybes
  • Karjerą ambicingiems ir motyvuotiems
  • Galimybę nemokamai keliauti bendrovės traukiniais visoje Lietuvoje
  • Papildomą savanoriškąjį sveikatos draudimą
  • Mėnesinį darbo užmokestį neatskaičius mokesčių nuo 1475 iki 2270 EUR (darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų)

Atlyginimas

1475-2270 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nuo 1475 iki 2270 Eur per mėnesį neatskaičius mokesčių (darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų)

AB „LTG Cargo“ – didžiausios Baltijos šalyse geležinkelių grupės „Lietuvos geležinkeliai“ krovinių vežimo bendrovė, kurioje dirba daugiau kaip 2 tūkst. darbuotojų. Patikimas ir konkurencingas krovinių pervežimo paslaugas bendrovė teikia Azijoje ir Europoje, šiuo metu atsinaujinanti bendrovė valdo vieną moderniausių riedmenų parkų regione.
informacija apie „Lietuvos geležinkelių“ grupė
2415 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
1276
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1634 €
25% uždirba 1634-2130 €
25% uždirba 2130-2814 €
25% uždirba nuo 2814 €