Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Programuok“

Projektų vadovas (-ė)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Programuok“

Darbo apibūdinimas:

Kviečiame prisijungti prie sparčiai augančios CodeAcademy komandos! Šiuo metu ieškome Projektų vadovo/-ės, atsakingą už kokybišką įmonės vykdomų projektų įgyvendinimą, uždarymą bei naujų projektų pritraukimą.

Pagrindinės atsakomybės:

  • Vykdyti koordinuojamų bendrovės projektų ir programų įgyvendinimą užtikrinant sulygto projekto/programos biudžeto, laiko bei struktūros išpildymą.
  • Dalyvauti viešųjų pirkimų pasiūlymų rengime.
  • Rengti projektų paraiškas konkursams pagal poreikį įmonės vardu arba esant partneriais su kitomis įstaigomis.
  • Tobulinti bendrovės projektų valdymo patirtį kaupiant ir sisteminant visą su projektais susijusią informaciją.
  • Organizuoti mokymus ir konsultuoti partnerius jų įgyvendinimo klausimais.
  • Užtikrinti, kad būtų laikomasi projektų valdymo tvarkų.
  • Diegti pažangius įrankius, skirtus projektų valdymui.

Įgūdžiai ir reikalavimai:

  • 2+ metų darbo patirtis projektų valdymo srityje.
  • Aukštasis išsilavinimas (prioritetas socialinių mokslų sritis).
  • Puikios anglų kalbos žinios (bent B2 lygis).
  • Gebėjimas valdyti didelius informacijos srautus bei, atsižvelgiant į juos, nusistatyti prioritetus.
  • Puikūs komunikavimo, bendradarbiavimo ir derybų vedimo įgūdžiai.
  • IT kalbų išmanymas (būtų privalumas).

CodeAcademy siūlo:

  • Darbą su jaunatvišku ir draugišku kolektyvu.
  • Asmeninio tobulėjimo galimybes.
  • Konkurencingą atlyginimą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

CodeAcademy.lt - programavimo mokykla, įsikūrusi Vilniuje, TechPark ir Saulėtekio Mokslo ir Technologijų parke.

informacija apie UAB „Programuok“
1942 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.