UAB „Tikslus elementas“

Projektų vadovas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Tikslus elementas“

Darbo pobūdis

Įmonė vykdanti veiklą laboratorinės įrangos pardavimų srityje ieško ilgamečio komandos draugo.

Darbo pobūdis:
  • Klientų paieška
  • Įrangos parinkimas pagal kliento poreikius/pardavimas
  • Užklausų ir projektų registravimas, administravimas
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas ir administravimas
  • Užsakymų ruošimas ir administravimas
  • Logistikos organizavimas
  • Dalyvavimas viešuosiuose pirkimuose
  • Dokumentacijos administravimas ir tvarkymas

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu esi veržlus, atradęs save ir žinantis gyvenime ko nori, tu jau skaitai teisingą skelbimą. O jeigu technologijos ir mokslas tau ne svetimas ir esi nusiteikęs augti, bendradarbiauti kartu, junkis prie mūsų kolektyvo.

Reikalavimai:
  • Aukštasis išsilavinimas (chemija, fizika, inžinerija, gyvybės mokslai. Gali būti paskutinių kursų studentas (-ė))
  • Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios (papildomos kalbos privalumas)
  • Kompiuterinis raštingumas (Microsoft Office)
  • Atsakingumas
  • Pareigingumas
  • Noras tobulėti ir mokytis
  • Orientacija į rezultatą
  • Pozityvumas
  • Panašaus pobūdžio darbo patirtis - privalumas

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą jaunatviškame kolektyve
  • Kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą (su motyvacine sistema pagal rezultatus)
  • Šiuolaikišką požiūrį į darbuotojus ir jaukią darbo atmosferą
  • Karjeros ir atlyginimo kilimo galimybes
  • Lankstus darbo grafikas su galimybe dirbti nuotoliniu būdu.
  • Visos darbo priemonės užtikrinančios sklandų darbą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Siūlome atlyginimą nuo 1000 eur į rankas. Tačiau daug dėmesio skirsime motyvacinei sistemai, kuri bus orientuota į rezultatus bei darbuotojo motyvaciją, tad atlyginimas lubų neturi.

UAB Tikslus elementas - įmonė jau beveik 3 metus užsiimanti laboratorinės įrangos pardavimais instaliacija bei priežiūra.
informacija apie UAB „Tikslus elementas“
1688 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.