Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „GATAS“

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

2000-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GATAS“

TAVO ATSAKOMYBĖS:

  • Laiku, kokybiškai, pagal suplanuotą biudžetą ir apimtį įgyvendinti priskirtus projektus
  • Komunikuoti su užsakovais bei jų atstovais
  • Vykdyti ir kontroliuoti projektų biudžetus
  • Projektų vykdymo grafikų sudarymas ir darbų vykdymo kontrolė
  • Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė
  • Rangovų atrankos organizavimas, sutarčių derinimas ir vykdymo kontrolė
  • Dokumentacijos rengimas
  • Darbų saugos ir kokybės kontrolė valdomuose objektuose
  • Baigtų objektų pridavimas užsakovams, institucijoms.

TAVO SVARBIAUSIOS KOMPETENCIJOS IR PATIRTYS:

  • Darbo patirtis aukštos kokybės projektų vystymo srityje ne mažiau 2 metai
  • Aukštasis išsilavinimas statybų inžinerijos srityje
  • Projekto laiko grafiko ir biudžeto sudarymo patirtis
  • Bendravimo su užsakovais, projektuotojais ir rangovais patirtis, ne mažiau trijų metų
  • Geri analitiniai sugebėjimai, kūrybiškumas, komunikabilumas - tai apie tave
  • Laiko ir užduočių valdymas, laiku sudėlioti tinkamus prioritetus - tau vieni niekai
  • Esi lankstus(-i) ir atviras(-a) pokyčiams, gebi dirbti dinamiškoje aplinkoje
  • Be prisiimtos atsakomybės ir įsipareigojimų vykdymo neįsivaizduoji savo darbo rutinos
  • Komandiškumas, abipusis pasitikėjimas, nuolatinis atsinaujinimas – tavo sėkmės variklis.

Įmonė siūlo

  • Darbą sėkmingai veikiančioje ir besiplečiančioje įmonėje
  • Atsakingą ir dinamišką darbo poziciją profesionalų komandoje
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes
  • Tarnybinį automobilį.

Esate pasiruošę karjeros pokyčiui ir Jums priimtina ši pirminė informacija apie siūlomą poziciją? Kviečiame atsiųsti mums savo CV arba LinkedIn profilio nuorodą. Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Papildoma informacija telefonu

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. į rankas
Esame pasirengę aptarti kitus atlyginimo rėžius, atsižvelgiant į Tavo įgūdžius ir kompetencijas.
UAB „GATAS“

UAB „GATAS“

UAB GATAS– esame dinamiškų ir inovatyvių sprendimų lyderiai dirbantys rinkoje jau 15 metų. Šiandien siūlomas specializuotas paslaugų spektras puikiai pritaikomas tiek valstybiniams, tiek privatiems klientams. Profesionaliai įgyvendiname kompleksinius sprendimus, skirtus miestų, kelių, geležinkelių infrastruktūrai. Įrenginėjame įvairių tipų inžinerinius statinius, polių pamatus, rostverkus, įvairias akustinias sienas.
Esame patikimas partneris ne tik savo klientams, bet ir darbuotojams!

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad GATAS, UAB išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Kaip tvarkome asmens duomenis:
informacija apie UAB „GATAS“
2595 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
79
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1780 €
25% uždirba 1780-2443 €
25% uždirba 2443-2971 €
25% uždirba nuo 2971 €