Projektų vadovas (-ė)

3000-4500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - EPSO-G grupė

Darbo pobūdis

  • projektų planavimas, valdymas ir kontrolė;
  • projektų derinimas, analizavimas ir tobulinimas, atsižvelgiant į kliento poreikius;
  • komunikavimas su projektų partneriais, inspektuojančiomis institucijomis ir kitais projekto dalyviais;
  • darbų terminų ir kokybės reikalavimų užtikrinimas;
  • įrangos ir medžiagų tiekimo į objektus koordinavimas;
  • atliktų darbų aktavimai;
  • darbų saugos reikalavimų vykdymo objektuose kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis inžinerinis/elektrotechninis išsilavinimas;
  • pageidaujama ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis energetikos projektų valdymo srityje;
  • statybos techninių reglamentų žinojimas ir taikymas;
  • LR įstatymų ir kitų norminių teisės aktų, reglamentuojančių statybos ir energetikos veiklą žinojimas ir taikymas;
  • anglų kalbos žinios;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • analitinis mąstymas, geri bendravimo ir planavimo įgūdžiai, gebėjimas kaupti, sisteminti, apibendrinti ir analizuoti informaciją;
  • būtinas vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų išmanymas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome

  • galimybę dalį darbo laiko dirbti iš namų;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7);
  • unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus;
  • darbą vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
  • įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • profesinį tobulėjimą – turėsi galimybę dalyvauti mokymuose;
  • Bendrovės organizuojamus renginius ir kitas įtraukiančias iniciatyvas.

Informacija apie atlygį:

  • atlygis nuo 3000–4500 EUR BRUTO. Taip pat numatoma kintama atlygio dalis ir/ar priedai, atsižvelgiant į darbo rezultatus bei nustatytus rodiklius, kurie yra nustatomi darbo sutartyje ir/ar kitame darbdavio vidaus dokumente. Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
  • darbo laikas – visa darbo diena.
  • darbo sutarties forma – neterminuota, pilnas etatas.
  • darbo vieta – Kaunas (centrinis biuras).
  • objektai – Litgrid transformatorinės pastotės (110-330 kV), Litgrid skirstyklos.
  • skyrius – Projektų valdymo.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Atlyginimas

3000-4500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

EPSO-G grupė

UAB „Tetas“ pagrindinė veikla susijusi su gamybos ir pramonės paskirties statinių projektavimu, transformatorinių pastočių ir skirstymo punktų, elektros perdavimo linijų statyba, rekonstrukcija, remontu ir techninė priežiūra; elektros tinklo relinės apsaugos ir automatikos, specialiųjų elektros įrenginių, elektros instaliacijos eksploatavimu, įrengimų bandymu ir diagnostika; apsauginių priemonių bandymu.

Esame lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Tetas“ komandos dalimi.

www.tetas.lt
See all ads of this company (40)