Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Dextera"
More about company »

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (VILNIUS)

Vilnius - UAB "Dextera"

Darbo pobūdis

Darbas su didžiausiais esamais klientais Vilniaus regione;
Naujų klientų paieška;
Viešieji pirkimai;
Derybos dėl stambių projektų;
Projektų valdymas, bendravimas su mažmenos vadybininkais.

Reikalavimai

Darbo patirtis aktyviuose pardavimuose;
Inžinerinės/statybinės žinios;
Geras anglų/rusų kalbų mokėjimas žodžiu ir raštu;
Vairuotojo pažymėjimas;
Reprezentatyvumas ir bendravimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Savirealizacijos galimybes bei laisvę kurti ir įgyvendinti savo idėjas;
Karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Draugišką darbo atmosferą bei šaunius kolegas.

UAB „DEXTERA“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas! Mūsų patyrę specialistai jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu, audinių įvairove ir analogų neturinčiais moderniais techniniais sprendimais! Kviečiame tapti patikimos ir šiuolaikiškos įmonės dalimi!