Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Marino projektai"
More about company »

PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (VOKIEČIŲ KALBA)

Užsienis: Vokietija - UAB "Marino projektai"

Darbo pobūdis

  • pilnas etatas, darbas Klaipėdoje arba Vokietijoje;
  • darbuotojų laikinas įdarbinimas užsienio šalyse;
  • pasiūlymų ruošimas, skambučiai, sutarčių sudarymas;
  • dalyvavimas derybose užsienyje;
  • betarpiškas bendravimas su potencialiais užsakovais;
  • rinkos analizė.

Reikalavimai

  • vokiečių kalba (reikalingas l.geras kalbėjimas, rašymas, supratimas);
  • patirtis pardavimuose;
  • vadybiškas, savarankiškas;
  • nebijantis iššūkių,energingas,norintis gerai uždirbti pasiekus gerų rezultatų.

Mes jums siūlome

UAB"Marino projektai"įmonės grupės įmonė UAB"Marino personalas" pradeda veiklą ir kviečia naują komandos narį:
  • įdomų darbą, norinčiam siekti aukštų rezultatų, neskaičiuojančiam darbo valandų ir norinčiam būti įvertintam;
  • galimybė siekti karjeros;
  • visas priemones ir sąlygas kūrybingam vadybiniam darbui;
  • visas garantijas;
  • atlyginimas +premijos už pasiektus rezultatus;
  • www.balticemployees.lt

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „MARINO PERSONALAS“ – lietuviško kapitalo įmonė. Tai laikinojo įdarbinimo - darbuotojų nuomos įmonė. Dirbame Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Įmonės tikslas skubiai pateikti savo užsakovams kvalifikuotus darbuotojus ilgalaikiams ar trumpalaikiams projektams.Personalo sk.tel.:.
www.balticemployees.lt