Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Irmus“

Projektų vadovas inžinierius

700-1200 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Irmus“

Darbo pobūdis

Sąmatų tikrinimas ir derinimas;
Statybos projektų įvertinimas, analizavimas;
Bendravimas su projektuotojais ir užsakovais;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas statybos srityje
  • Kompiuterinis raštingumas, mokėjimas dirbti su AutoCad;
  • Gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę projektų dokumentaciją;
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas,bendrastatybinių procesų išmanymas;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas

Atlyginimas sutartinis, priklauso nuo turimos patirties ir įgūdžių.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas
UAB „Irmus“

UAB „Irmus“

UAB "Irmus" - kompanija, turinti 15 metų patirtį skydinių namų projektavime, gamyboje ir surinkime.Didžioji dalis produkcijos eksportuojama į Skandinavijos šalis. Pagal kliento pageidavimus UAB "Irmus" gali pastatyti namą pradedant jo projektu ir baigiant statybomis "iki raktų".
informacija apie UAB „Irmus“
821 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2023 m.