Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Projektų vadovas

1000–4000 Eur
Kaunas - UAB "SID apšvietimas"

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais ir naujų kientų paieška;
  • Apšvietimo skaičiavimai programomis;
  • Klientų lankymas visoje Lietuvoje;
  • Pasiūlymų rengimas ir jų sekimas nuo iki;

Reikalavimai

  • Patirtis apšvietimo srityje, BŪTINA;
  • Pažengusios žinios šviesotechnikoje;
  • Komunikabilumas;
  • Gebėjimas dirbi komandoje ir individualiai;
  • Oreantacija į keliamus ir pasiektus rezultatus;
  • Anglų kalbos žinios;

Mes jums siūlome

  • Gerai motyvuotą atlygį;
  • Socialinės gerovės paketą;
  • Tobulinimosi kursus;

Atlyginimas

1000–4000 Eur atskaičius mokesčius
CVB client

UAB "SID apšvietimas"

Įmonė nuo 2009 metų specializuojasi gatvių, parkų ir kitų visuomeninių erdvių apšvietimu bei jų valdymu.
Yra keletos Europos prekinių ženklų partneriai Lietuvoje.
Informacija apie UAB "SID apšvietimas"
3
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gediminas Grybas