Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Projektų vadovas

Kaunas - CVBankas.lt klientas

Darbo pobūdis

  • Organizuoti ir vykdyti įvairios paskirties elektrotechnikos ( arba telekomunikacinių ) tinklų įrengimo darbų organizavimą, pagal patvirtintą projektinę-sąmatinę dokumentaciją ir darbų vykdymo grafikus statybos objektuose;
  • Organizuoti ir koordinuoti 10-0,4 kV lauko elektros ( arba telekomunikacinių )tinklų naujos statybos ir rekonstravimo darbus, kontroliuoti jų įgyvendinimo terminus;

vadovas atsakingas:
  • už savalaikį, kokybišką ir tikslų pavestų funkcijų (užduočių) vykdymą;
  • už darbo drausmės, pareigų instrukcijų, vidaus darbo tvarkos, montavimo taisyklių bei kitų darbo įstatymų laikymąsi;
  • už objekto elektros (arba telekomunikacinių tinklų) montavimo darbų organizavimą ir brigadų darbo koordinavimą;
  • už vykdomų elektros (arba telekomunikacinių tinklų) darbų kokybę ir technologinių procesų laikymąsi;
  • už objekto darbuotojų ir mechanizmų darbo laiko apskaitą.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis/neuniversitetinis išsilavinimas;
  • Analogiško darbo su rangos organizacijomis patirtis;
  • Patirtis valdant ir įgyvendinant projektus;
  • Panašaus pobūdžio darbo patirtis planuojant, organizuojant ir koordinuojant komandos darbą;
  • Orientacija į rezultatą, atsakingumas, iniciatyvumas, analitinis mąstymas.
  • Elektrotechnikos procesų technologinis išmanymas.

Mes jums siūlome

Galimybes tobulėti ir mokytis iš geriausių savo srities specialistų;
Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
Savirealizacijos ir karjeros galimybės.
CVB client

CVBankas.lt klientas

Sparčiai auganti kompanija specializuojasi elektros bei telekomunikacinių tinklų projektavimo ir statybos sektoriuje.