Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltijos plienas“

Projektų vadovas

1800-2500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltijos plienas“

Darbo pobūdis

Subrangovų, tiekėjų atrankos organizavimas ir planavimas.
Rangovų vykdomų darbų planavimas, organizavimas ir kontroliavimas, užtikrinant atitikimą projektui,
statybos projekto grafiko ir biudžeto sudarymas ir kontrolė.
Projektinių sprendinių tikrinimas, optimalių sprendinių ieškojimas.
Darbų saugos ir kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai

Aukštasis ar aukštesnysis statybos inžinerijos išsilavinimas.
Statybos projektų įgyvendinimo ir vadovavimo komandai patirtis.
Puikūs planavimo, bendravimo ir derybiniai įgūdžiai.
Kompiuterinis raštingumas.
Savarankiškumas, puikūs organizaciniai įgūdžiai, iniciatyvumas, rizikų įdentifikavimas ir valdymas.
Anglų kalbos mokėjimas – privalumas.

Mes jums siūlome

Darbą aukštų tikslų siekiančiame kolektyve.
Visas socialines garantijas.
Darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1800-2500 €/mėn. į rankas

Generalinė ranga – atliekame administracinių, pramoninių, gamybinių, visuomeninių pastatų ir individualių gyvenamųjų namų statybą, bei kultūros paveldo objektų remontą.
informacija apie UAB „Baltijos plienas“
1858 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
72
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1576 €
25% uždirba 1576-1756 €
25% uždirba 1756-1983 €
25% uždirba nuo 1983 €