Projektų vadovas (-ė)

2000-3500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Prienai, Birštonas - UAB „Gensera“

Darbo pobūdis

  • Efektyvus statybinių projektų lauko vandentiekių, paviršinių ir buitinių nuotekų įgyvendinimas bei valdymas, darbų planavimas ir organizavimas, bendravimas su projektuotojais, derinančiomis institucijomis;
  • Subrangovų valdymas;
  • Sutarčių vykdymo ir darbų atlikimo terminų kontrolė;
  • Projekto biudžeto valdymas;
  • Projekto įgyvendinimo grafikų rengimas ir jų įgyvendinimo kontrolė;
  • Visų dokumentų, reikalingų projektui įgyvendinti savalaikis rengimas, pateikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis, įgyvendinant statybos projektus nuo 1 metų;
  • Statybos procesų ir technologijų išmanymas;
  • Puikūs darbo planavimo, organizavimo, vykdymo, koordinavimo įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai, raštvedybos žinios.

Mes Jums siūlome

  • Konkurencingą bei kvalifikaciją atitinkantį darbo atlygį;
  • Darbą stabilioje, nuolat augančioje kompanijoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją, tobulinti žinias, siekti aukštų rezultatų.

Atlyginimas

2000-3500 €/mėn. į rankas

UAB „Gensera“

UAB „Gensera“ – tai viena didžiausių statybos ir inžinerinių darbų paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje, turinti 13 metų darbo patirtį lauko bei vidaus inžinerinių tinklų, geriamojo vandens bei nuotekų valymo įrenginių statybos ir renovacijos srityse.
Įmonės pagrindinis tikslas – prisidėti prie visuomenės gerovės, atlikti kokybiškus ir išliekamąją vertę kuriančius darbus.
Prisijunkite prie mūsų – tapkite mūsų sėkmingos ir nuolat augančios komandos dalimi!
Jeigu Jūs norėtumėte tapti mūsų komandos nariu, siųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) bei motyvacinį laišką el. paštu antraštėje nurodydami pareigybę, į kurią pretenduojate arba kreipkitės telefonu (8-46) 416188, 8 (691) 86121.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Gensera“
2034 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
86
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1303 €
25% uždirba 1303-2041 €
25% uždirba 2041-2630 €
25% uždirba nuo 2630 €