Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Technoexport Storage Lt"
More about company »

Projektų vadovas (Metalo konstrukcijų montavimas)

2500–4000 Eur
Plungė - UAB "Technoexport Storage Lt"

Darbo pobūdis

  • Sisteminis projektų valdymas, analizė, darbų eigos koordinavimas bei kontrolė, kokybės ir terminų vykdymo užtikrinimas;
  • Projektų techninių ir organizacinių klausimų sprendimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (statyba, mechanikos inžinerija ar pan.);
  • patirtis inžinerinėsė/techninėse pareigose;
  • techninės dokumentacijos supratimas (brėžiniai, standartai, reikalavimai ir pan.);
  • iniciatyvumas, lyderystė, atsakingumas bei orientacija į rezultatą.
  • mokėjimas dirbti Autocad, MS Project programomis.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Stabilų ir laikų mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

2500–4000 Eur atskaičius mokesčius

Įmonė užsiima metalo konstrukcijų gamyba.
Informacija apie UAB "Technoexport Storage Lt"
1273 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
99
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 967 €
25% uždirba 967-1171 €
25% uždirba 1171-1474 €
25% uždirba nuo 1474 €
Vadovas: Vygantas Pakalniškis