Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Automatikos sistemos“
More about company »

Projektų vadovas

1500-3000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Automatikos sistemos“

Darbo pobūdis

Nuolatiniam darbui Panevėžyje ieškome patyrusio projektų vadovo, pasižyminčio lyderio savybėmis, analitiniu mąstymu bei puikiais organizaciniais gebėjimais, vidutinės įtampos įrenginių pardavimų procesų organizavimui.

Reikalavimai

  • Elektros energetikos srities aukštasis išsilavinimas;
  • Projektinių pardavimų darbo patirtis;
  • Kainodaros principų išmanymas, derybiniai įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas;

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas ir priemones reikalingas darbui;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Savarankišką ir dinamišką darbą;
  • Galimybę dirbti Vilniaus ofise;
  • Tarnybinį automobilį.

Atlyginimas

1500-3000 €/mėn. į rankas

UAB „Automatikos sistemos" juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius ir inžinerinius sprendimus elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui.
Informacija apie UAB „Automatikos sistemos“
1212 €
Vid. atlyginimas bruto
159
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 787 €
25% uždirba 787-1133 €
25% uždirba 1133-1596 €
25% uždirba nuo 1596 €
Vadovas: Gytis Preidis