UAB „AMSTON“

Projektų vadovas(-ė)/projektuotojas (-a)

1600-1900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AMSTON“

Darbo aprašymas

Statytojo (užsakovo) funkcijų, susijusių su statinio projektavimo organizavimu, vykdymas: išeities duomenų projektavimui surinkimas ir projekto rengimo dokumentų gavimo organizavimas, statinio projektavimo techninių užduočių parengimas;
Dalyvavimas projektavimo darbų viešųjų pirkimų dokumentų (techninės specifikacijos) parengime, viešųjų pirkimų vykdytojų ir dalyvių konsultavimas techniniais klausimais;
Dalyvavimas statinio projekto projektinių pasiūlymų vertinimuose bei jų pristatymo viešuosiuose susirinkimuose;
Projektavimo sutarčių įgyvendinimo kontrolė, pretenzijų ir kitų reikiamų raštų projektų rangovams parengimas, konsultuojantis su bendrovės teisininkais ir kitų sričių specialistais;
Statinio projekto ir/ar jo sudedamųjų dalių (-ies) bei jų tarpusavio suderinamumo analizė, vertinimas, projekto klaidų ir/ar neatitikimų identifikavimas, jų taisymo organizavimas bei kontrolė;
Statinio projekto bendrosios ir/ar dalinės ekspertizių organizavimas;
Statinio projekto tvirtinimo organizavimas;
Organizacijos interesų atstovavimas, derybos.

Reikalavimai

Gebėjimas organizuoti darbus pagal šias statybos techninės veiklos sritis: statybinių tyrimų, statinio projektavimo, statinio projekto vykdymo priežiūros, statinio projekto ekspertizės;
Ne mažesnė kaip 1 metų projekto vadovo ir/ar projekto dalies vadovo (SA, SK, ŠVOK, VN, E) darbo patirtis ir galiojantis atestatas;
Statinio informacinio modeliavimo (BIM) principų išmanymas;
Dokumentų, susijusių su statybiniais tyrimais, statinio projektavimu, projekto vykdymo priežiūra, ekspertize, statybos darbų sutarties įgyvendinimu rengimas;
Gebėjimas efektyviai dirbti komandoje, strateginis mąstymas, stiprūs planavimo ir vadybos įgūdžiai.

Darbdavys siūlo

Prasmingus, didelės apimties projektus gerinant miesto įvaizdį;
Iššūkius ir platų veiklų spektrą;
Profesionalius, bendradarbiaujančius kolegas;
Į komandos ugdymą ir asmeninį augimą orientuotą vadovą;
Stabilų darbo krūvį ir laiku mokamą atlyginimą!

Atlyginimas

1600-1900 €/mėn. į rankas

Amston yra personalo atrankų įmonė, teikianti vadovų ir specialistų paieškos, atrankos ir vertinimo paslaugas verslo klientams. Mūsų tikslas – padėti pasirinkti geriausią: darbuotoją, sprendimą personalo valdyme, partnerį personalo atrankose ir patarėją santykiuose su darbuotojais.