Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SANISTAL“

Projektų vadovas (Šildymo ir vėdinimo produktai)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SANISTAL“

Darbo pobūdis

  • Šildymo ir vėdinimo produktų sistemų pardavimas;
  • Aktyvi naujų klientų paieška, darbas su projektiniais pardavimais;
  • Projektinių pasiūlymų ruošimas, derybos;
  • Konsultavimas šildymo, kondicionavimo sistemų srityje;
  • Darbas komandoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis techninis ir/ar vadybinis išsilavinimas;
  • Sėkminga darbo patirtis parduodant techninius sprendimus;
  • Patirtis dirbant su šildymo ir vėdinimų sistemomis;
  • Vairuotojo pažymėjimas- B kategorija;
  • Užsienio kalbų mokėjimas būtų privalumas.

  • Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį bei galimybę užsidirbti;
  • Visas darbui reikalingas darbo priemones, įskaitant automobilį;
  • Galimybę tobulėti profesinėje srityje.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

SANISTAL yra didmeninė prekybos kompanija, veikianti Vakarų bei Rytų Europoje, kurios istorija prasideda nuo 1882 metų.
Sanistal asortimentas - šildymo ir vėdinimo sistemos, santechnika, vonios kambario įranga, lauko inžineriniai tinklai, įrankiai, mašinos ir suvirinimo įranga, plienas bei metalai. Kompanijos atstovaujami produktai atitinka itin aukštus kokybės standartus, yra puikiai žinomi ir vertinami visame pasaulyje.
informacija apie UAB „SANISTAL“
2384 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
95
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1600 €
25% uždirba 1600-2228 €
25% uždirba 2228-2758 €
25% uždirba nuo 2758 €