Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BIKUVOS" PREKYBA
More about company »

Projektų vadovas

Šilutė - UAB "BIKUVOS" PREKYBA

Darbo pobūdis

  • komercinių pasiūlymų statybinėms organizacijoms ruošimas;
  • naujų potencialių klientų paieška ir derybų vedimas;
  • darbas su esamais klientais;
  • bendradarbiavimo sutarčių pasirašymas ir atsiskaitymų kontrolė;
  • ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

  • darbo patirtis prekyboje statybinėmis ir apdailos medžiagomis;
  • aukštesnis arba aukštasis išsilavinimas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • strateginis mąstymas,komunikabilumas,sąžiningumas,derybų įgūdžiai;
  • organizaciniai gebėjimai,orientacija į rezultatus,iniciatyvumas,komandinis darbas;
  • vairuotojo pažymėjimas,nuosavas automobilis.

Privalumai:
  • patirtis ir žinios apie statybines ir apdailos medžiagas;
  • patirtis ruošiant informaciją dalyvavimui viešuose pirkimuose.

Mes jums siūlome

  • neribotas uždarbio galimybes nuo 600 Eur į rankas
  • palankias sąlygas žinių realizavimui ir asmeninių kompetencijų ugdymui;
  • saviraiškos,profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • išskirtines darbuotojų nuolaidas;
  • mokymus ir seminarus kvalifikacijos augimui;
  • įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame kolektyve.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB Bikuvos prekyba jau 25 metus sėkmingai vysto prekybą statybinėmis ir apdailos medžiagomis visoje Lietuvoje.Šiuo metu veikla vykdoma per 18 prekybos padalinių,kuriuose dirba daugiau nei 480 darbuotojų.Įmonė kelia sau labai ambicingus plėtros ir vystymo planus. Jeigu esi ambicingas ir veržlus, kviečiame į Bikuvos komandą. "Duosime meškerę-pasigauk žuvį!!!!!"