Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Globalita“

Projektų vadovas (Urugvajuje pastolių montavimo projektuose)

6000-7000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Urugvajus - UAB „Globalita“

Darbo pobūdis

Vadovauti 50+ žmonių komandai pastolių montavimo projektuose naujai statomoje gamykloje Urugvajuje;
Efektyviai, laiku ir kokybiškai organizuoti, vykdyti bei kontroliuoti įvairios paskirties darbus, pagal patvirtintą ir pateiktą projektinę dokumentaciją ir darbų vykdymo grafikus;
Užtikrinti sklandų darbuotojų rotavimą ir būtiną personalo skaičių projektui vykdyti;
Glaudžiai bendradarbiauti su meistrais, užsakovų atstovais darbų vykdymo klausimais;
Teikti ataskaitas vadovybei;
Užtikrinti darbų saugos reikalavimų laikymąsi objekte;
Palaikyti motyvuojančią darbo atmosferą bei būti lyderiu kitiems komandos nariams.

Reikalavimai darbuotojui

Turite darbinės patirties (pastolių montavimas- privaloma);
Gebate savarankiškai organizuoti veiklą, spręsti problemas, priimti sprendimus;
Mokate skaityti techninius brėžinius, skaičiuoti ir kontroliuoti sąmatas;
Turite kompiuterinio raštingumo pagrindus;
Turite vairuotojo pažymėjimą;
Turite neteistumo pažymą;
Mokate anglų ir rusų kalbas (ispanų kalbos mokėjimas būtų didelis privalumas).

Įmonė siūlo

Darbo grafiką - 3 mėn. Urugvajuje x 1 mėn. Lietuvoje;
Nemokamą skrydį bei kelionę į ir iš darbo;
Darbo dienomis - nemokamus dienos pietus;
Nemokamą apgyvendinimą naujai pastatytuose namuose, gyvenat po vieną kambaryje;
Galimybę laisvu nuo darbo metu pažinti Urugvajų.

Atlyginimas

6000-7000 €/mėn. į rankas

UAB Globalita teikia įnovatyvias pastolių montavimo/demontavimo paslaugas Lietuvoje bei visoje Europoje. Sparčiai auganti įmonė nuolatos ieško savo srities profesionalų.
informacija apie UAB „Globalita“
2256 €
Vid. atlyginimas bruto
(48% didesnis už LT vidurkį)
478
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1525 €
25% uždirba 1525-1525 €
25% uždirba 1525-2374 €
25% uždirba nuo 2374 €