Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„VIVA LANGAI“, UAB
More about company »

Projektų vadovas - vadybininkas langų gamybos įmonėje

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - „VIVA LANGAI“, UAB

Darbo pobūdis

Klientų paieška, analizė, konsultavimas.
Sąmatų ir projektų projektavimas, sutarčių sudarymas ir priežiūra.
Darbas su CRM ir kitomis specializuotomis programomis.
Rinkos analizė.

Reikalavimai

Patirtis langų ar jų priedų sferoje būtina.
Mokėjimas lanksčiai ir nekonfliktiškai bendrauti įvairiose situacijose, atsakingas požiūris į atliekamus darbus;
Šąžiningumas, atsakingumas.
Noras tobulėti.
Kompiuterinis raštingumas.

Privalumai:
Patirtis dirbant su vartais, durimis, žaliuzėmis ar roletais, vidaus pertvaromis.
Anglų kalbos mokėjimas.
Taisyklingas kalbos naudojimas.

Mes jums siūlome

Neribojamą atlyginimą priklausomai nuo pardavimų.
Draugišką kolektyvą;
Karjeros galimybes, galimybę save išbandyti įvairiose pozicijose: tiekimas, pardavimas, apskaita, reklama, marketingas, internetiniai projektai ir pan.
Modernias automatizuotas kompiuterines programas.
Mokymus ir tobulėjimą.
Priedus už kiekvieną pardavimą.
Lankstų darbo grafiką ir galimybę dirbti iš namų.
Visas socialines garantijas.
Laiku mokamą atlyginimą.
Modernią ir patogią darbo vietą.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Fiksuotas + mokami priedai už kiekvieną pardavimą.

VIVA LANGAI, UAB

Aukštos kokybės plastikiniai ir aliuminio langai bei durys. Vidaus pertvaros.
Terasos, balkonai. Garažo vartai.
informacija apie „VIVA LANGAI“, UAB
8
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.