Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AIRV“
More about company »

Projektų vadovas - vertėjas. Tik iššūkių megėjams

600-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AIRV“

Darbo pobūdis

Projektų koordinavimas;
Įvairių dokumentų bei trumpų tekstų vertimas;
Tiesioginis bendravimas su klientais;
Darbas su buhalterine ir projektų valdymo programa;
Veiklos ataskaitų rengimas;
Darbas su tiekėjais;
Laikysime privalumu jūsų ambicijas plėtrai bei naujų klientų paieškai.

Reikalavimai

Patirtis atliekant vertimus ne mažesnė nei 3 metai;
Panašaus darbo patirtis - didelis privalumas;
Nepriekaištingi organizaciniai įgūdžiai;
Gebėjimas susitvarkyti su aukštu atsakomybės lygiu;
Pareigingumas;
Kruopštumas;
Gebėjimas greitai mokytis ir tobulėti;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Nepriekaištingos lietuvių kalbos žinios;
Puikios anglų kalbos žinios;
Bent vidutinės rusų kalbos žinios;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti savarankiškai.

Mes jums siūlome

Prisijungti prie daugiau kaip 20 metų sėkmingai veikiančios įmonės komandos;
išpuoselėtą darbo aplinką;
puikias ir lanksčias darbo sąlygas;
darnų bei jaunatvišką kolektyvą;
motyvuojantį atlyginimą;
tobulėjimo galimybes.

Laikysime privalumu, jeigu jūs:
Turite panašaus darbo patirties;
Gerai mokate dvi užsienio kalbas;
Esate idėjų generatorius;
Turite filologinį išsilavinimą.

Savo gyvenimo aprašymą siųskite mums el. paštu ir mes susisieksime su atrinktais kandidatais.
O jeigu norite su mumis susipažinti, kviečiame apsilankyti mūsų tinklapyje

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas
Bei priedai.
Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų
UAB „AIRV“

UAB „AIRV“

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Londone įsikūręs vertimų biuras AIRV profesionalias vertimo paslaugas teikia nuo 1996 metų. Tai jau dviejų kartų šeimos valdoma bendrovė, todėl geriausi verslo principai perduodami iš kartos į kartą. Mūsų vertimų biure visuomet vyrauja šeimyniška atmosfera. Visi, tiek vertimų biuro AIRV darbuotojai, tiek klientai, yra vertinami kaip didelės darnios šeimos nariai.

Vertimų biuras AIRV Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Londone teikia visas vertimo paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims iš Lietuvos ir viso pasaulio. Teikdami patikimas vertimo paslaugas jau beveik du dešimtmečius, subūrėme itin kvalifikuotą vertėjų komandą, įgijome didelių projektų valdymo patirties ir tapome tikrais savo srities profesionalais.
Informacija apie UAB „AIRV“
835 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Evelina Grigonė