Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Structum projektai“

Projektų vadovas

2100-2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Structum projektai“

Darbo pobūdis

Organizuoti, koordinuoti, planuoti ir įgyvendinti projektus;
Generuoti ir siūlyti naujus projektus;
Matuoti įgyvendintų veiksmų rezultatus ir tobulinti įmonės rinkodaros procesus;
Rengti ir talpinti pranešimus socialiniuose tinkluose;
Planuoti bei vykdyti projekto komunikacijos strategija;
Komunikacija su klientais ir partneriais;
Kurti ir vykdyti projekto marketinga ir viešinimą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Darbo patiris projektų valdymo, (organizavimo srityje);
  • Geri bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas sparčiai mokytis;
  • kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas;
  • puikūs kompiuterio valdymo įgūdžiai;
  • gebėjimas atlikti kelias užduotis vienu metu;
  • patirtis reklamos agenturoje (privalumas);
  • Vairuotojo pažymejimas.

Įmonė siūlo

Įdomų, atsakingą darbą;
Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

2100-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklausomai nuo darbo rezultatų

UAB "STRUCTUM PROJEKTAI" užsiima projektų valdymu, žurnalo leidyba, konferencijų, bei kitokių renginių organizavimu.

Auditorija – architektai, inžinieriai, statybų ir pramonės verslo atstovai, infrastruktūros specialistai, kontroliuojančios ir prižiūrinčios valdžios institucijos, joms pavaldžios įmonės ir organizacijos, verslo ir profesinių asociacijų atstovai.
informacija apie UAB „Structum projektai“
3111 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.