Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Sorbum Group
More about company »

Projektų vadovas

Vilnius - Sorbum Group

Darbo pobūdis

1. Klientų poreikių ir lūkesčių analizė
2. Idėjos sukūrimas ir jos įgyvendinimo pristatymas klientui
3. Detalus pirkėjo rinkodaros projekto suplanavimas ir vykdymas – tikslinė grupė, vieta, susitarimai su paslaugų tiekėjais, priemonių numatymas, sąmatos, pelningumo apskaičiavimas ir t.t.
3. Konkrečios užduotys dėl priemonių ruošimo - gamybai, dizaineriui, degustatorių komandai
4. Viso projekto kontrolė bei grįžtamasis ryšys klientui
5. Esant tarptautiniam projektui, informacijos perdavimas/koordinavimas Pabaltijo mastu
6. Nuolatinis ryšių su klientais palaikymas
7. Rinkos tendencijų stebėjimas

Reikalavimai

1. Bent 2-jų metų panašaus darbo patirtis reklamos agentūroje arba FMCG sektoriuje
2. Aukštasis išsilavinimas (Privalumas – rinkodaros arba komunikacijų srity)
3. Produktyvus kūrybiškumas
4. Atsparumas stresui (kai yra labai didelis darbų tempas bei kelios užduotys vienu metu)
5. Geri organizaciniai įgūdžiai – sugebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, laiko planavimas
6. Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel, Power Point)
7. Gera anglų kalba raštu ir žodžiu (Rusų kalba – privalumas )

Mes jums siūlome

Tobulėjimo galimybes,
Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą,
Sprendimų laisvę,
Kuro išlaidų apmokėjimą

UAB "SORBUM LT" priklauso „Sorbum Group“ – tai jau 20 metų veiklą vykdanti solidi įmonių grupė, šiuo metu apimanti 9 įmones visose Baltijos šalių rinkose. Veikla susijusi su pirkėjo rinkodara. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys – prekių priežiūra lentynose (merchandising) ir reklamos akcijų paslaugos.

Siųsdami savo CV jūs sutinkate, kad jūsų CV, pasibaigus atrankos projektui, bus saugomas mūsų vidinėje duomenų bazėje 1 metus tikslu pasiūlyti jums dalyvauti kituose atrankos projektuose.
informacija apie Sorbum Group
169
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.