Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Arginta“
More about company »

projektų vadovas

Vilnius - UAB „Arginta“

Darbo pobūdis

  • Rangos projektų valdymas bei koordinavimas: planavimas, vykdymas, vertinimas, garantinis laikotarpis.
  • Įmonės atstovavimas projektuose.
  • Nuolatinis bendravimas su partneriais, užsakovais, subrangovais.
  • Pagalba rengiant dokumentaciją konkursams

Reikalavimai

  • 5 metų patirtis dirbant su projektais vandentvarkos ir/ar aplinkosaugos srityje.
  • Geros (žodžiu/raštu) rusų kalbos žinios.
  • Geros (žodžiu/raštu) anglų kalbos žinios.
  • Aukštasis išsilavinimas vandentvarkos srityje.
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje.
  • Galimybė dirbti komandiruotėse.
  • Vairuotojo pažymėjimas.
  • FIDIC reikalavimų žinojimas.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MC Office paketas + MS Project programa)

Mes jums siūlome

  • Darbą patikimoje ir stabilioje įmonėje bei dinamiškose rinkose
  • Profesionalios komandos palaikymą, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes
  • Visas socialines garantijas
  • Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Pagrindinės UAB „Arginta" teikiamos paslaugos - vandens tiekimas ir nuotekų tvarkymas. Profesionali vandentvarkos inžinierių komanda analizuoja duomenis, parenka, projektuoja ir montuoja nuotekų valymo ir vandens ruošimo įrenginius, montuoja technologinius įrenginius ir vamzdynus, atlieka technologinių įrenginių ir procesų paleidimo bei derinimo darbus.