Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Mediafon Technology, UAB
More about company »

PROJEKTŲ VADOVAS

Vilnius - Mediafon Technology, UAB

Darbo pobūdis

  • Įmonės vidinių ir išorinių projektų valdymas ir įgyvendinimas;
  • Naujų projektų planavimas;
  • Esamų projektų koordinavimas ir priežiūra;
  • Nuolatinis bendradarbiavimas su komanda;
  • Dalyvavimas kuriant ir įgyvendinant inovatyvius IT sprendimus.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas - IT, telekomunikacijos, matematika ar pan.);
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, atsakingumas;
  • Mokėjimas valdyti situacijas, koordinuoti ir kontroliuoti procesus;
  • Geri organizaciniai, komandinio darbo ir bendravimo įgūdžiai;
  • Patirties projektų valdyme, MS Project valdymo įgūdžiai;
  • Techninės anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas;
  • Įdomius projektus ;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Kompetencijos ugdymo galimybes ir profesinius iššūkius.

Mediafon Technology, UAB yra dukterinė Mediafon, UAB įmonė, kuri specializuojasi IT ir TELCO produktų kūrime ir paslaugų teikime.
Suburta profesionalų komanda ne tik siūlo pažangius IT/TELCO produktus, bet ir mūsų R&D centre patys kuria ateities technologijas.

Kvalifikuota telekomunikacijų ir IT specialistų komanda kuria patikimus ir lanksčius sprendimus, paremtus šiuolaikinėmis technologijomis, paplitusia tarptautine patirtimi ir geriausia profesine praktika. Mūsų sukurtos sistemos aptarnauja daugiau nei 0,5 milijardų numerių, daugiau nei 100 milijonų minučių ir daugiau nei 10 milijonų SMS per mėnesį įvairiose pasaulio šalyse.
Informacija apie Mediafon Technology, UAB
3111 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Jančys