Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Nordic Montasje AS
More about company »

Projektų vadovas

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Nordic Montasje AS

Darbo pobūdis

Įmonė gaminasi lengvas metalo konstrukcijas Lietuvoje su subrangovų pagalba, eksportuoja produkciją į Norvegiją ir ją montuoja. Ieškome projektų vadovo, kuris reguliariai skristų į Norvegiją, atliktų produktų matavimo darbus ir sukuruotų projektą, nuo projektavimo iki eksporto. Didžiąja dalimi produkcija apima turėklus ir metalines laiptines. Būsimas vadovas bus taip pat atsakingas už naujų subrangovų ir tiekėjų paiešką Lietuvoje bei Europoje. Pagrindinė darbo vieta mūsų ofise Vilniuje, tačiau daug keliausite maršrutu Vilnius-Oslas-Vilnius.

Reikalavimai

Puikios anglų kalbos žinios;
Puikios rusų kalbos žinios;
Aukštasis išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
Norvegų kalbos žinios yra didelis privalumas;
Vairuotojo pažymėjimas ir nuosava mašina;
Puikūs darbo su kompiuteriu įgūdžiai;
Greita orientacija;
Gebėjimas dirbti individualiai;
Puikūs komunikaciniai ir derybiniai sudebėjimai;

Mes jums siūlome

Darbuotojas mums yra didžiausias įmonės turtas.

Mes jums siūlome:
Laiku mokamą atlyginimą Lietuvoje;
Papildomą komandiruočių apmokėjimą;
Darbo vietą Technopolyje;
Darbo priemones - telefoną, kompiuterį;
Darbinę mašiną kelionėms į objektus Norvegijoje;
Komandiruotes į statybos parodas visoje Europoje;
Darbą jauname ir labai energingame kolektyve;

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas gali stipriai didėti priklausomai nuo rezultatų.

Nordic Montasje AS įmonių grupė dirba statybos sektoriuje Norvegijoje, Švedijoje ir Islandijoje.