Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Arginta Investment“
More about company »

Projektų vadovas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Arginta Investment“

Darbo pobūdis

  • Pasiūlymų konkursams užsienyje ir Lietuvoje rengimo koordinavimas ir įgyvendinimas.
  • Bendravimas su partneriais, užsakovais, subrangovais.
  • Įmonės atstovavimas rengiant pasiūlymus konkursams.
  • Pagalba rengiant dokumentaciją konkursams.

Reikalavimai

  • Patirtis rengiant pasiūlymus konkursams ar dirbant su projektais vandentvarkos ir/ar aplinkosaugos srityje.
  • Geros (žodžiu/raštu) anglų kalbos žinios.
  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje.
  • Vairuotojo pažymėjimas.
  • Rusų kalbos žinios būtų privalumas.
  • Darbo MS Project programa įgūdžiai būtų privalumas.

Mes jums siūlome

• • Darbą patikimoje ir stabilioje įmonėje bei dinamiškose rinkose.
  • Profesionalios komandos palaikymą, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Visas socialines garantijas.
  • Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų (1000–1500 EUR/mėn. „į rankas“).

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB ARGINTA,
priklausanti Argintos įmonių grupei ir vykdanti savo veiklą vandentvarkos srityje, šiuo metu prie savo komandos kviečia prisijungti projektų vadovą
Informacija apie UAB „Arginta Investment“
1526 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Ligita Burokienė