Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė
More about company »

Projektų vadovas

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė

Darbo pobūdis

Inžinerių (ŠVOK, VN) projektų valdymas nuo sutarties pasirašymo iki objekto pridavimo;
Efektyvių inžinerinių sprendimų paieška ir įgyvendinimas;
Tinkamiausių įrangos tiekėjų, subrangovų parinkimas ir konkursavimas;
Darbų atlikimo grafikų sudarymas ir derinimas;
Susijusių sutarčių rengimas, derinimas ir kontrolė;
Projekto biudžeto sudarymas ir kontolė, kaštų analizė;
Vadovavimas projekto įgyvendinimo darbo grupei (darbų vadovai, projektų inžinieriai);
Klausimų sprendimas su objekto projektuotojais, užsakovu, generaliniu rangovu;
Objekto paleidimo, derinimo, pridavimo procesų koordinavimas.

Reikalavimai

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (vėdimo, energetikos, vandentvarkos srityse - privalumas);
Būtina inžinerinių sistemų projektų organizavimo ir koordinavimo patirtis;
Šildymo, vėdinimo, kondicionavimo sistemų projektavimo ir veikimo išmanymas;
Mokėjimas skaityti brėžinius ir su jais dirbti;
Statybų kainos sudarymo pagrindų išmanymas;
Kompiuterinis raštingumas;
Sąžiningumas, iniciatyvumas, atsakingumas.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Taikoma premijavimo sistema pagal darbo rezultatus.

Įmonės veiklos sritys – pastatų inžinerinių sistemų projektavimas, montavimas, derinimas, automatizavimas bei garantinė priežiūra.