Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „TM STATYBA“

Projektų vadovas

2300-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TM STATYBA“

Darbo pobūdis

statybos darbų organizavimas objektuose;
statybos darbų pagal darbo projektą vykdymas ir kontrolė;
statybinių projektų valdymas;
atliktų darbų pridavimas užsakovams;
kiti reikiami darbai, kad objektas būtų kokybiškai ir laiku pabaigtas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas statybos srityje;
3-5 metų savarankiško projektų valdymo patirtis;
Orientavimasis į kokybišką rezultatą;
Puikūs derybiniai įgūdžiai ir patirtis taikant praktikoje;
Organizuotumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje, valdyti kelis projektus
Projekto finansinių rodiklių valdymo išmanymas

Įmonė siūlo

Įdomų darbą įmonėje;
Premijavimo sistemą;
Motyvuojantį užmokestį, kuris pokalbio metu bus aptariamas įvertinus Jūsų esamą kompetenciją ir norą tobulėti;

Atlyginimas

2300-2500 €/mėn. į rankas

UAB"TM Statyba" įkurta 2012 metais. Pagrindinė pridėtinė vertė statybose - kokybė. Įsipareigodami atlikti darbus laiku, išlaikome aukščiausią kokybės lygį
informacija apie UAB „TM STATYBA“
1316 €
Vid. atlyginimas bruto
107
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1054 €
25% uždirba 1054-1250 €
25% uždirba 1250-1400 €
25% uždirba nuo 1400 €