Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RNDV Industries“

PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „RNDV Industries“

Darbo pobūdis

  • Projektų vadovo pavestų užduočių vykdymas, pagalba kasdienėje veikloje;
  • Pagalba sekant projektų efektyvumą, suvedant bei analizuojant duomenis;
  • Pasiruošimas organizuojamų projektų įgyvendinimui;
  • Dokumentų ir ataskaitų pildymas;

Reikalavimai

  • Techninis arba inžinierinis išsilavinimas (galimybė atlikti praktiką);
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • Puikios lietuvių kalbos raštvedybos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Nepriekaištingas kompiuterinis raštingumas, puikios MS Office žinios (Word, Excel, PowerPoint);
  • Puikus analitinis mąstymas;
  • Galimybė dirbti lanksčiai, esant neatidėliotiniems terminams;
  • Noras tobulėti, aukštas atsakomybės laipsnis ir dėmesys detalėms

Mes Tau siūlome

  • Atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą;
  • Puikias darbo sąlygas ir visas priemones, reikalingas geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Darbą šiuolaikiškoje, sėkmingai veikiančioje ir perspektyvioje kompanijoje;

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Pagrindinė įmonės veikla yra pastolių montavimo bei izoliavimo - skardinimo darbai pramonės objektuose bei laivuose, tokiuose šalyse kaip Olandija, Belgija, Suomija, Vokietija bei Prancūzija.
Spartus augimas skatina nuolat tobulinti procesus ir eiti koja kojon su naujausiomis technologijomis, o aukšti užsakovų reikalavimai įpareigoja siekti aukščiausios atliekamų darbų kokybės, todėl save laikome savo srities profesionalais. Mūsų veržli komanda nuolatos ieško inovatyvių, iššūkių nebijančių ir tobulėti siekiančių komandos narių.
Prisijunk prie mūsų!
Bendromis jėgomis, tikslo link!

UAB "RNDV Industries"