Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė)

Marijampolė - UAB „Sūduvos statyba“

Darbo pobūdis

Projektų vadovo asistentas (-ė) būtų atsakingas už visokeriopą pagalbą projektų vadovui rengiant dokumentus bei vykdant ES projektus, taip pat viešuosius pirkimus ir kitas vadovo pavestas užduotis.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • puikūs valstybinės kalbos įgūdžiai; anglų kalbos įgūdžiai būtų didelis privalumas;
  • gebėjimas analizuoti ir apibendrinti informaciją;
  • iniciatyvumas, darbštumas, geri bendravimo ir planavimo įgūdžiai;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • atkaklus užsibrėžto tikslo siekimas, stiprus atsakomybės jausmas;
  • didelis noras mokytis, tobulėti ir imtis naujų užduočių;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

puikią galimybę mokytis ir tobulėti, įgyti vertingos patirties ir karjeros galimybes.
CVB client

UAB „Sūduvos statyba“

UAB "Sūduvos statyba" savo veiklą vykdo statybų sektoriuje ir šiuo metu į komandą kviečia prisijungti projektų vadovo asistentą (-ę)
Informacija apie UAB „Sūduvos statyba“
758 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Vaidas Žukauskas