Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė) (PARDAVIMAI)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sintesi consulting“

Darbo pobūdis

  • projekto vadovo pavestų užduočių vykdymas;
  • bendravimas su klientais, valstybės ir savivaldybių institucijomis;
  • klientų konsultavimas ES paramos klausimais;
  • dalyvavimas renginiuose bei susitikimuose su klientais;
  • įvairios informacijos paieška bei sisteminimas, ataskaitų rengimas;
  • klientų duomenų bazės vedimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas, gali būti studentė (-as);
  • geros anglų bei lietuvių kalbos žinios (tiek žodžiu, tiek raštu);
  • organizuotumas, kruopštumas, atsakingumas;
  • iniciatyvumas, darbštumas, geri bendravimo įgūdžiai;
  • analitinis ir loginis mąstymas;
  • gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  • noras mokytis, tobulėti ir imtis naujų užduočių;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • karjeros augimo galimybes;
  • jaunatvišką ir profesionalią komandą;
  • atsakingą ir dinamišką darbą;
  • atvirumą ir skaidrumą įmonės vidiniuose procesuose;
  • tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
  • galimybę darbą derinti su studijomis;
  • socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;
  • atlyginimas nuo 600 €/mėn. į rankas.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Sintesi consulting“

UAB „Sintesi Consulting“ – ilgametę patirtį konsultavimo srityje sukaupusi įmonė, kurios paslaugų spektrą sudaro verslo valdymo konsultacijos ir verslo planų rengimas, projektų valdymas ir administravimas, ES fondų finansuojamų projektų paraiškų ruošimas.
Informacija apie UAB „Sintesi consulting“
1112 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Giedrė Zalatorytė