Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė
More about company »

Projektų vadovo asistentas (-ė)

Vilnius - Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Brėžinių ruošimas (AutoCad);
  • Dokumentacijos vedimas ir pildymas;
  • Techninės dokumentacijos ruošimas;
  • Pagalba projektų vadovams.

Reikalavimai

  • Gali būti paskutinių kursų studentas (-ė) (inžinerinis išsilavinimas);
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas;
  • Kruopštumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje įmonėje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Karjeros galimybes;
  • Galimybę darbą derinti su studijomis.

UAB „Statinių priežiūra“ – užsiima pastatų administravimu ir eksploatavimu, pastatų inžinerinių sistemų, bendrų konstruktyvinių dalių eksploatacine priežiūra.