Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė)

600-750 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - MB „New Fashion Trade“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas el. paštu su verslo klientais;
  • Kelti produktų duomenis, aprašymus, foto į klientų sistemas, atnaujinti duomenis;
  • Koordinuoti užsakymus, datas, planuoti užsakymų įvykdymą, išsiuntimą;
  • Ruošti siuntimo dokumentus, važtaraščius kurjerių sistemose, išrašyti sąskaitas
  • Ruošti ir atnaujinti produktų katalogus Excel sistemoje, sisteminti produktų nuotraukas;
  • Užsakyti sandėliui/ofisui reikalingų daiktų, biuro reikmenų;
  • Administruoti produktų Instagram paskyras, surasti, paruošti ir įkelti nuotraukas, sudėlioti trumpus aprašymus;
  • Organizuoti fotosesijas, modelių ir rekvizitų paiešką;
  • Ruošti produktų fotosesijas fotostudijoje

Reikalavimai

  • Tvarkingumas;
  • Kruopštumas;
  • Atsakingumas;
  • Geri įgūdžiai dirbant Microsoft Office (Outlook, Excel)
  • Anglų kalba raštu;
  • Nuotraukų redagavimas paprastomis programėlėmis prieš įkeliant jas į soc.tinklus
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą bei visas socialines garantijas. Atlyginimas 600-750 EUR į rankas.
  • Galimybė dirbti pilnu etatu arba nepilnu etatu (pagal susitarimą)
  • Lanksčias darbo sąlygas nedideliame bei draugiškame kolektyve
  • Patogus susisiekimas tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu
  • Darbą moderniame biure
  • Darbo laiką nuo 8.00 iki 17.00 val. tik darbo dienomis.
  • Darbo laikas gali būti lankstus t.y. pvz. 9.00 iki 18.00 val. pagal susitarimą.

Atlyginimas

600-750 €/mėn. į rankas
CVB client

MB „New Fashion Trade“

Darbas su prekiniais ženklais mados ir namų interjero srityje
informacija apie MB „New Fashion Trade“
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.