Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TODAS“
More about company »

Projektų vadovo asistentas - maketuotojas

Vilnius - UAB „TODAS“

Darbo pobūdis

Grafinės medžiagos rengimas;
Užsakymų priežiūra ir duomenų apdorojimas;
Įvairių kasdieninių užduočių vykdymas (sąskaitų išrašymas, apklausų rengimas ir t.t.);
Asistavimas projektų vadovui kitais klausimais.
Darbas ne vien biure, tektų pasivažinėti po miestą su įvairiais reikalais.

Reikalavimai

Maketavimo įgūdžiai (jei jų neturite, bet turite didelį norą - ne bėda!);
Domėjimasis maistu, sveiku gyvenimo būdu;
Sugebėjimas greitai dirbti;
Komunikabilumas;
Atidumas;
Geras lietuvių kalbos gramatikos išmanymas;
Vairuotojo pažymėjimas ir vairavimo įgūdžiai.

Privalumai:
Visi kiti naudingi įgūdžiai :)

Mes jums siūlome

Galimybes mokytis iš vadovo;
Kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
UAB „TODAS“

UAB „TODAS“

Įmonė veikia nuo 2008 m. Nuo 2015 m. teikiama paslauga - maisto produktų su receptais pristatymas į namus.