Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „BM Service“

Projektų vadovo asistentas Švedijoje (elektra, silpnos srovės)

Nuo 2800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „BM Service“

Darbo pobūdis

Elektros darbų priežiūra ir organizavimas;
Darbų planavimas statybos aikštelėje;
Bendravimas su užsakovu;
Atliekamų darbų kokybės kontrolė;
Statybos dokumentų pildymas;
Elektrotechnikos medžiagų priėmimas ir apskaita objekte;
Visokeriopa pagalba statinio statybos vadovui.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis elektrotechninis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas, galintis dirbti PILNĄ DARBO DIENĄ);
Konstruktyvus mąstymas, puikūs derybų, planavimo ir organizavimo įgūdžiai, iniciatyvumas;
Atsakomybė, pareigingumas, sąžiningumas;
Noras dirbti, mokytis ir tobulėti;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai, brėžinių skaitymas;
Anglų kalbos mokėjimas; Rusų, Švedų kalbų mokėjimas privalumas;
Noras dirbti ir tobulėti.

Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, įdomų darbą ir visas socialines garantijas, draugišką komandą.
Darbui reikalingas priemones (telefonas, kompiuteris, automobilis ir kt.)
Nemokamą apgyvendinimą;
Nemokamą nuvežimą į/iš darbo vietos;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Atlyginimas

Nuo 2800 €/mėn. į rankas

UAB „BM Service“ – tai nuo 2006 m. veikianti atestuota įmonė vykdanti statybos, elektros tinklų, apsaugos sistemų, telekomunikacinių tinklų, automatikos sistemų įrengimo darbus.
Nuo 2017 m. dirbame Švedijos rinkoje.
Esame Lietuvos statybininkų asociacijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų nariai.
informacija apie UAB „BM Service“
1352 €
Vid. atlyginimas bruto
48
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1217 €
25% uždirba 1217-1319 €
25% uždirba 1319-1553 €
25% uždirba nuo 1553 €